اولین مزرعه آموزشی و پژوهشی ارگانیک کشور گواهی در حال گذار به ارگانیک دریافت کرد

اولین مزرعه آموزشی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی ایران(واحد کرج) گواهی "در حال گذار به ارگانیک" دریافت کرد. روز سه شنبه مورخ ۳۰/۳/۹۱ طی مراسمی با حضور ریاست انجمن ارگانیک ایران و تعدادی از اساتید و مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی (واحد کرج) گواهی "درحال گذار به ارگانیک" براساس استاندارد اتحادیه اروپا و همچنین براساس استاندارد ملی ۱۱۰۰۰ اعطاء گردید.
یکی از اهداف این فعالیت آشنا سازی محققین و دانشجویان با فرایند تجاری، تولید محصولات ارگانیک و همگامی با استانداردهای ارگانیک(ملی و بین المللی) می باشد که آشنایی با نهاده های ارگانیک و انجام تحقیقات بر اساس استانداردهای اجرایی را در پی داشته و آموزش ها و تحقیقات ارگانیک را کاربردی تر شده و فاصله علم تا عمل کمتر می گردد.
در این مراسم مطالب مختلفی مطرح گردید و ریاست انجمن ارگانیک ایران ضمن تشکر از مسئولین و اساتید دانشگاه اظهار داشتند که دانشگاه ها در مسئله ارگانیک باید پیشرو باشند و از فعالیت های سخت و پیچیده هراس نداشته باشند تا این مسیر را برای تولیدکنندگان هموار نمایند و در صورت دریافت گواهی ارگانیک، مجوز بکارگیری برند انجمن ارگانیک ایران به دانشگاه آزاد اسلامی اعطاء می گردد.

مشاهده شده: 1623 دفعه آخرین ویرایش در جمعه, 08 آبان 1394 ساعت 09:32
خبرنامه
چند رسانه ای